nowe na stronie:

pielgrzymka 2018

 

Rekolekcje: Błogosławieństwo i przekleństwo. Ojciec Józef Witko i pan Grzegorz Bacik

Krypty Reformackiej 4 - film z nekropolii w podziemiach kościoła.

O. Józef Witko pokazuje jak wygląda szatan i gdzie atakuje człowieka - Źródłem mojej siły jest Pan Bóg. Na pewno nie jest to łatwa posługa, tym bardziej, że w samochodzie dziennie spędzam średnio około 6 godzin.

najpierw się dobrze przygotuj -
Kiedy bierzesz udział we Mszy św. z modlitwą o uzdrowienie, najpierw dobrze się do niej przygotuj. Postaraj się spełniać następujace czyności

KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

formularze - wypominki

Sługa Boży brat Alojzy Kosiba -
Jeżeli Alojzeczek miał tak dobre serce dla wszystkich, żyjąc na ziemi, więc ci, którzy go znali, słusznie rozumieli, że to samo serce zachował dla nich w lepszym życiu, skąd mógł im pomóc w niejednym strapieniu.

Wywiad z o. Witko - błogosławieństwo i przekleństwo -
o. Józef opowiada o zbawiennych skutkach błogosławieństwa a nawet o błogosławieństwie odchudzającym...

o św. Antonim Padewskim -
Miłując bowiem, poznajemy. Pisze Antoni: „Miłość jest duszą wiary, czyni ją żywą; bez miłości wiara umiera.

święty Franciszek z Asyżu -
Św. Franciszek jest prawdziwym "gigantem" świętości, który nie przestaje fascynować ludzi w każdym wieku i wszystkich religii. Nazywany bywa "mistykiem Wcielenia" i "mistykiem Kalwarii".

święci Franciszek i Dominik -
są święci, prowadzeni przez światłość Bożą, prawdziwi reformatorzy życia Kościoła i społeczeństwa.

List o męczennkach peruwieńskich -
gdziekolwiek mnie Bóg powoła, pragnę naśladować św. Franciszka i bł. Maksymiliana Kolbego” – powiedział o sobie o. Zbigniew.

święty Franciszek -
Gdy zechcą odprawiać Mszę, czyści w sposób czysty, niech sprawują ze czcią prawdziwą ofiarę najświętszego Ciała i Krwi Pana naszego Jezusa Chrystusa
Św. Bonawentura z Bagnoregio, Katecheza podczas audiencji generalnej 3.03.2010  - Jaki obraz św. Franciszka wyłonił się z serca i został nakreślony piórem jego oddanego syna i następcy, św. Bonawentury? Oto jego cecha najistotniejsza: Franciszek to alter Christus, człowiek, który z pasją szukał Chrystusa.

Mapa witryny - Cobalt theme modified by HasangGames